Kontakty

Kontakty OSŽ ZO

aktualizace leden 2020

Libor Šimůnekpředseda, úsek SŽDC OŘ Praha simunek@osmb.cz603212851
Eva Kuchařová1. místopředseda výboru pro RZ Láseniceekucharova@seznam.cz731500710
Martina Stránská 2. místopředseda, SŽDC, OŘ Praha, pojištění, důchodci stranska7@gmail.com 605245775
Linda Liškova hospodář, Cargo, PJ Praha lindaliskova@atlas.cz737247701
Věra Hubálkovájednatel, přihlášky, zápisy, pojištěnívera.hubalkova@seznam.cz730553605
Pavel Vorlíček jednatel, SŽDC, OŘ H.Králové,přihlášky, zápisy, pojištěnígorila350@seznam.cz731451741
Jaroslav Bémčlen ZV, Cargo, PJ Praha jarbem@seznam.cz 737247713
Lenka Braunováčlen ZV, ČD, RP ZAP PrahaSafarikovaL@email.cz732907710
Tomáš Hubálekčlen ZV, SŽDC, OŘ Praha tomas.hubalek@seznam.cz728272973
Naděžda Jirkůčlen ZV, ČD, RP ZAP Pardubicenadajirku@seznam.cz602892300
Monika Kómárováčlen ZV, SŽDC, PO Liberec Akinom22@seznam.cz721249574
Miroslava Kosováčlen ZV, ČD, RP ZAP Prahamiroslavakos@seznam.cz737247894
Vendula Leksováčlen ZV, Cargo, PJ Prahavendulaleksova@seznam.cz605130573
Josef Novotnýčlen ZV, SŽDC, OŘ Prahaj.n.brabula@seznam.cz728829679
Jiří Ratkovskýčlen ZV, ČD, RP ZAP Praharatkovsky@volny.cz727943355
Petr Tomekčlen ZV, Cargo, PJ Prahatomekpeta@email.cz737410747
Martin Trejbaljednatel, úsek ČDC, výbor gozu@seznam.cz 734183624

   Revizní komise

Romana Nevřivá Nevriva.R@seznam.cz 737779118
Václav Klikoš 
Jana Brynychová

Pověření členové výboru 

Šimon Bartoníčekčlen výboru, SŽDC, PO Turnovsimon.vlak@seznam.cz724589150
Petr Bémčlen výboru, ČD, RP ZAP Prahabemp@epos.cd.cz737247714
Radek Čechalčlen pověřený agendou pojištěnícechal.radek@atlas.cz605156256
Miloš Jahodačlen výboru, ČD, OCP PrahaJogobella.milos@seznam.cz730160945
Romana Nevřiváčlen výboru, ČD, RP ZAP Praha Nevriva.R@seznam.cz737779118
Jan Sajícčlen výboru, SŽDC, PO Turnovjsajic@seznam.cz778422813

             

2 odpovědi na “Kontakty

  1. Dobrý den, můžete mi prosím zaslat vánoční balíček do stanice Dolni Bousov. K paní Svobodové. Ona mi ho předá. Moje jméno J.Purmová. mobil 605554461

    Moc děkuji a přeji příjemný rok 2020. S pozdravem Jana Purmova

    • Dobrý den paní Pumrová,
      děkuji, že jste se ozvala. Balíček je připraven v Ml. Boleslavi. Prověříme možnosti jak ho doručit do Dolního Bousova a ozveme se na váš mob. telefon.
      S pozdravem Linda Lišková.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *